6 WebPC.pl: CMS -Darmowe Skrypty PHP| Tani hosting, serwery, domeny

Skrypty PHPWszystkich plików w dziale: 697

Poczytaj o programowaniu w PHP: tu znajdziesz ksi?żki o PHP.


Xoops
Popularny system cms Xoops. W tej wersji została załatana bardzo groźna dziura w bezpieczeństwie. Aktualizacja jest zalecana!


Pobierz Xoops (pobrań 7731)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 1.14 MB | Szczegóły o Xoops

Xaraya
Xaraya jest dynamiczną platformą tworzenia aplikacji internetowych oraz zarządania zawartością stron WWW. Jest to oprogramowanie opensource oparte na licencji GNU General Public Licence. Głównymi atutami tego systemu jest elastyczne zarządzanie uprawnieniami dostępu do wybranych obszarów serwisu, wbudowana obsługa wielu języków, dynamiczne zarządzanie stronami i intregracja z innymi źródłami danych.


Pobierz Xaraya (pobrań 7610)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 3.88 MB | Szczegóły o Xaraya

Webinista
Dzieki Webinsta CMS w bardzo prosty sposób stworzysz strone internetową małej firmy. Wersja 0.3.1 nie wymaga żadnej bazy danych, gdyż wszystkie operacje przeprowadzane są na plikach! Zarządzanie treścią w znaczący sposób ułatwia wbudowany edytor HTMLArea. Umożliwia on edycję treści, dodawanie obrazków, tabel itp. za pomocą interfejsu uzytkownika przypominającego interfejs FrontPage`a.


Pobierz Webinista (pobrań 7605)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 384 KB | Szczegóły o Webinista

Typo3
Popularny system cms dedykowany do budowy stron typowo firmowych, dostepnych jest wiele dodaków, oczywiście system szablonów.


Pobierz Typo3 (pobrań 7594)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 18.92 MB | Szczegóły o Typo3

ThePortal CMS 2
ThePortal CMS 2 to następca CMS\'a ThePortal, który przechowywał dane w plikach tekstowych. Nowa wersja zmieniła koncepcję działania. Dane przechowywane są w bazie danych MySQL. Dzięki temu CMS jest bardziej bezpieczny. ThePortal2 daje możliwość nadania użytkownikom aż 3 uprawnień: Użytkownika, Edytora i Administratora. Dzięki temu nie musisz już sam zajmować się Twoim serwisem, lecz możesz powierzyć go znajomemu, bez obaw o skradzenie danych. Z ThePortal 2 możesz łatwo i przyjemnie zarządzać swoim serwisem. Dzieje się tak, ponieważ kody źródłowe CMSa zostały zoptymalizowane co daje szybkość i stabilność działania. Intuicyjny Panel Administracyjny daje poczucie swobody i władzy nad CMSem. Idealnie się nadaje na każdego rodzaju serwisy internetowe począwszy od prostych witryn domowych, skończywszy na dużych rozbudowanych portalach społecznościowych. Pełna elastyczność działania daje nam ogromne pole do popisu! System komponentów pozwala wszystkim tworzyć różne modyfikacje działania ThePortal 2, stając się zarazem uniwersalnym narzędziem dla każdej witryny.. Ogromna dostępność. ThePortal 2 jest dostępny dla wszystkich bez względu na poziom wiedzy na temat tworzenia stron. Wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera!. Aby dodawać newsy, pisać artykuły, tworzyć dodatkowe podstrony oraz tym wszystkim zarządzać nie jest wymagana znajomość języka programistycznego czy HTML-a. Wbudowany graficzny edytor WYSIWYG przypomni Wam znanego i lubianego MS Word-a


Pobierz ThePortal CMS 2 (pobrań 7711)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 1,883.5 KB | Szczegóły o ThePortal CMS 2

The Portal
ThePortal jest CMS-em opartym na plikach tekstowych. Nie wymaga on bazy danych, gdyż wszystkie dane zapisywane są do pliku tekstowego. ThePortal pozwala tworzyć nieskończenie wiele podstron, dzięki czemu możesz na nim zbudować potężny portal. Pozwala również na dodawanie aktualności wraz z dat± dodania. Oprócz tego ma wiele modułów np. system artykułów, galeria fotek, katalog stron, obsługa kontaktu, zarządzanie użytkownikami i chyba najważniejsze - zarządzanie reklamami.


Pobierz The Portal (pobrań 7555)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 1,215.7 KB | Szczegóły o The Portal

RkCMS
System do zarządzania dużą ilością danych, głównie tekstowych takich jak artykuły, newsy, strony informacyjne i inne. Od innych CMSów wyróżnia się dynamicznym systemem dodawania wpisów za pomocą ContentBBcode - znaczników BBcode znanych z for, które wstawiają określone dane z określonych modułów, przez co można dowolnie miksować np. zawartość kategorii. Wymaga bazy MySQL lub PostgreSQL. Działa pod PHP 4 lub PHP 5. Zintegrowany z forum punBB.


Pobierz RkCMS (pobrań 7480)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 674 KB | Szczegóły o RkCMS

Quick.Cms.Lite
Prosta i wszechstronna aplikacja do zarządzania treścią stron. Narzędzie oparte o pliki płaskie i nie wymaga bazy danych SQL. Aplikacja umożliwia generowanie miniaturek, tworzenie galerii zdjęć, dodawanie stron i podstron. Prosta struktura w XHTML 1.1 i PHP. Zgodny ze standardem WAI. Wersja 2.2. Skrypt polski. Więcej na http://opensolution.org


Pobierz Quick.Cms.Lite (pobrań 7487)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 717.1 KB | Szczegóły o Quick.Cms.Lite

Postnuke 0.750 Gold
Skrypty PHP: Według mnie i wielu innych webmasterów jest to najlepszy CMS w sieci. Cechuje go fakt, iż dostępnych jest do niego wiele modułów i innych dodatków, które są tworzone przez ludzi z całego świata. Jeśli znasz już się trochę na tworzeniu stron i zastanawiasz się nad wyborem CMS'a, to masz problem z głowy - już znalazłeś!


Pobierz Postnuke 0.750 Gold (pobrań 7624)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 3.25 MB | Szczegóły o Postnuke 0.750 Gold

phpWebSite
Kolejny darmowy, bardzo ciekawy system cms. Działa na podobnej zasadzie co Postnuke czy PhpNuke, ma budowę modularną oraz zmianę wyglądu na skórkach.


Pobierz phpWebSite (pobrań 7482)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 3.38 MB | Szczegóły o phpWebSite

PhpNuke 7.6.0
Skrypty PHP: System portalowy PhpNuke jest dość starym projektem do dziś rozwijanym. Autorem systemu jest Francisco Burzi. System ma podobna budowę do systemu Postnuke, działa na blokach, modułach i themesach.


Pobierz PhpNuke 7.6.0 (pobrań 7571)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 2.95 MB | Szczegóły o PhpNuke 7.6.0

phpbp-build-221
W nowej wersji 3 skiny !! Ulepszone forum, obazki, nowy eXbcode i wiele więcej!! Zapraszam do testowania Skrypt PHP BP zbudowany jest modułowo, umożliwia to bardzo łatwą zmianę lub dopisywanie własnych modułów. Kod php jest w 95% oddzielony od kodu HTML strony. PHP BP posiada własny system tzw. `skórek`, nadaje się dzięki temu do właściwie każdej strony www (zarówno mniej wymagającej strony firmowej, jak i bardziej zaawansowanego portalu). Standardowo zainstalowane moduły w PHP BP to: - news - system obsługi `nowości` - articles - system obsługi artykułów - comments - system obsługi komentarzy - forum - system obsługi forum - poll - system obsługi sond - gallery - system obsługi galerii - privmsg - system obsługi prywatnych wiadomości - search - system wyszukiwarki - download - system ściągania plików - lang - pełny system obsługi 2 języków (pol/ang) - stats - system obsługi statystyk, zarówno tych online jak i poszczególnych odwiedzin - users - system obsługi kont użytkowników - groups - system grup - mailing - system wysyłania maili - banicja - banowanie nr IP - rangi - system ustalania rang Każdy użytkownik systemu posiada prawa określone w grupach do której przynależy. Dzięki temu rozwiązaniu możesz bardzo łatwo zarządzać dostępem do każdego modułu strony. Prawa autorskie należą do PHP BP Team, czyli Leszka Piątka i Michała Janczykowskiego.


Pobierz phpbp-build-221 (pobrań 7429)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 879 KB | Szczegóły o phpbp-build-221

PHP-Fusion 5.01 RC3
Skrypty PHP: Kolejny bardzo szybko rozwijający się system zarżadzania witryną. Wymaga MySQL, Prosta instalacja, panel administracyjny (jak we wszystkich CMS'ach o czym zapomniałem dodać :)).


Pobierz PHP-Fusion 5.01 RC3 (pobrań 7528)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 637 KB | Szczegóły o PHP-Fusion 5.01 RC3

Php Blue Dragon seria 2
Skrypty PHP: Kolejny bardzo znany CMS. Przewagą rozwiązań Php Blue Dragon Platinum jest szeroka i dokładna dokumentacja, która zawiera wszystkie informacje, których potrzebujesz i aby z nich korzystać nie musisz być połączony z Internetem.


Pobierz Php Blue Dragon seria 2 (pobrań 7555)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 2.30 MB | Szczegóły o Php Blue Dragon seria 2

Php Blue Dragon seria 2
Jeżeli zastanawiałeś/aś się kiedyś nad stworzeniem swojej własnej strony WWW lub strony twojej firmy to pewnie wiesz ile to kosztuje jeżeli zleci się to profesjonalnej firmie, ale to nie koniec, na każdą aktualizacje trzeba długo czakać i płacić za każdą z nich. Nie masz także czasu na tworzenie strony własnoręcznie, przerażają cię sterty książek i technologii które trzeba poznać aby wykonać jedną profesjonalną stronę WWW. Jest jednak proste rozwiązanie tego problemu: Php Blue Dragon - jest to zestaw skryptów oraz materiałów do szybkiej nauki technologii tworzenia stron WWW. Przewagą rozwiązań Php Blue Dragon Platinum jest szeroka i dokładna dokumentacja, która zawiera wszystkie informacje, których potrzebujesz i aby z nich korzystać nie musisz być połączony z Internetem.


Pobierz Php Blue Dragon seria 2 (pobrań 7472)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 1.89 MB | Szczegóły o Php Blue Dragon seria 2

myphpPagetool
Ten pakiet jest kompletym systemem sterowania Twoją stroną,napisanym całkowicie w języku skryptów php4. Wszystkie strony HTML/PHP , obrazki i inne elementy , podobnie jak i dane konfiguracyjne , są składowane w bazie danych mysql. Tak więc po pierwszej instalacji nie jest konieczny dostęp do bazy danych/serwera web za pomocą konta shellowego-administruje się ze strony WWW. Automatyczne tworzenie kopii zapasowej zmienionych stron jest wbudowane w skrypt, podobnie jak tworzenie kopii bezpieczeństwa całej bazy-można ją całą ściągnąć z serwera i składować lokalnie. Zintegrowana jest również wyszukiwarka i zaznaczanie nowej zawartości. Kontrola dostępu ma naprawdę szeroki zakres - grupa robocza może mieć własne strony, które tylko oni mogą zmieniać. Pakiet ten napisano na potrzeby sieci uniwersyteckich, i pewnie z tego powodu jest darmowy, rozpowszechniany na zasadach GPL.


Pobierz myphpPagetool (pobrań 7443)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 63 KB | Szczegóły o myphpPagetool

myPhpNuke
Kolejny fork PHPNuka. Zalety systemu: jeden z najszybszych a w pakiecie instalacyjnym dużo zintegrowanych modułów. Niestety minusem jest mała ilość dodatków napisanych przez ludzi z zewnątrz.


Pobierz myPhpNuke (pobrań 7455)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 4.04 MB | Szczegóły o myPhpNuke

mdPro
Finalna wersja MD-Pro 1.0.71 - zawiera najnowsze poprawki MDMenu oraz fix instalacji na bazie Oracle. System powstał na podstawie systemu cms Postnuke, wiekszość modułów postnuke działa prawidłowo pod mdpro.


Pobierz mdPro (pobrań 7556)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 4.24 MB | Szczegóły o mdPro

MD-Pro
Kolejna wersja popularnego systemu cms mdpro. System powstał na podstawie systemu cms postnuke, jest dużo bardziej rozbudowany, wprowadzono wiele autorkich rozwiązań.


Pobierz MD-Pro (pobrań 7453)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 4.23 MB | Szczegóły o MD-Pro

Mambo Site Server 4.5.1a PL
Skrypty PHP: Mambo coraz to odważniej wzbija się w rankingu najlepszych CMS'ów. Niegdyś mało znany - teraz coraz więcej webmasterów opiera na nim swoją stronę. Autorzy dokładają wszelkich starań, aby ich "dzieło" było porównywane z tymi najlepszymi - PHP- i PostNuke.


Pobierz Mambo Site Server 4.5.1a PL (pobrań 7566)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 2.37 MB | Szczegóły o Mambo Site Server 4.5.1a PL

Land Down Under (LDU)
Bardzo ciekawa systemu cms. LDU to bardzo szybki oraz łatwy w obsłudze CMS z wbudowanym własnym forum oraz pluginami. Posiada system newsów, stron, forum, system użytkowników, komentarze, głosowania, wydarzenia, kalendarz, i wiele więcj..


Pobierz Land Down Under (LDU) (pobrań 7460)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 1.98 MB | Szczegóły o Land Down Under (LDU)

jPortal 2.3.1
Skrypty PHP: Bardzo znany, polski CMS. Dostępnych jest do niego wiele modułów i innych dodatków. W tej wersji poprawiono forum, rangi, orty, zmniejszono obciążenie (poprzez napisanie od nowa funkcji która spowalniała cały proces) i kilka innych. jPortal jest bardzo popularny wśród osób zaczynających dopiero "zabawę" w tworzenie stron".


Pobierz jPortal 2.3.1 (pobrań 7668)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 370 KB | Szczegóły o jPortal 2.3.1

GGCMS
System GGCMS powstał z myślą o tych wszystkich, którzy prowadzą strony WWW z opisami do komunikatorów. Dzięki niemu zarządzanie całą witryną staje się niezwykle proste i wygodne. Jedną z głównych zalet skryptu jest użycie AJAX. Wiele stron nie musi więc być przełoadowywana, aby pobrać dane z serwera. Oszczędza to czas, jaki jest potrzebny na zarządzanie stroną oraz zmniejsza obciążenie serwera. Najlepszym tego przykładem jest rozbudowany panel administratora (patrz: Wersja demo).Dostępne moduły / możliwości: Wbudowany instalator, zarządzanie całą witryną przez rozbudowany panel admina, dodawanie/edycja/usuwanie kategorii, linków, newsów, opisów, opisów pionowych, łańcuszków; dynamiczna zmiana skórek (system oparty o szablony); generowanie własnych podstron; import opisów w plikach .gad; live search - wyszukiwanie bez odświerzania strony; głosowanie na opisy; wyświetlanie reklam - billboard, bannery, buttony, linki pozycjonujące pod stopką; subskrypcja do użytkowników; edytor WYSIWYG dla newsów oraz subskryptcji


Pobierz GGCMS (pobrań 7471)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 970.1 KB | Szczegóły o GGCMS

Geeklog 1.3.6
Kolejny system portalowy, dość rozbudowany i ładnie wyglądający, dostępnych jest kilka dodatków.


Pobierz Geeklog 1.3.6 (pobrań 7471)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 761 KB | Szczegóły o Geeklog 1.3.6

Fastsite
Stosując gotowe szablony, Fastsite umożliwia podzielenie procesu tworzenia strony na fazy interpretacji, zamiany i prezentacji. Zaletą programu jest osobne zarządzanie atrybutami dla całej strony(jak tytuł, meta etykiety , JavaScript w `głowie`() i stylem tekstu `ciała` (), i dla podstron. W szablonie jest gotowy nagłówek, stopka i główne elementy ciała strony.Wszystkie te komponetny mają przypisane zmienne, co pozwala na złożenie kompletnej strony z elementów dyskretnych w trakcie jej ładowania.Zmienne te, jako dynamiczne mogą posiadać zawartość ulokowaną na zewnątrz.


Pobierz Fastsite (pobrań 7408)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 6 KB | Szczegóły o Fastsite

ezContents
ezContents jest również prostym programem zarządzającym zawartością strony, opartym na PHP i MySQL. Można zarządzać menu i podmenu, dodawać autorów i manipulować całą zawartością własnej strony WWW.


Pobierz ezContents (pobrań 7461)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 82 KB | Szczegóły o ezContents

eZ publish
eZ publish jest systemem CMS i platformą do tworzenia aplikacji internetowych. Z takimi cechami jak prosta edycja i zamieszczanie zawartości, zaawansowany system przebiegu pracy (workflow), wersjonowanie zmian, wielojęzyczność, moduł współpracy między osobami administrującymi serwisem, funkcjonalność e-commerce, rewolucyjny systemem klas zawartości, definiowanie zakresu uprawnień, forum dyskusyjne i znacznie więcej, masz możliwość utworzenia serwisu WWW o dowolnej funkcjonalności.


Pobierz eZ publish (pobrań 7493)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 8.24 MB | Szczegóły o eZ publish

Empower 2000
Empower 2000 to prosty program do zarządzania zawartością stron WWW - klietom daje możliwość zmian tylko tekstów na stronie(bez zawracania głowy projektantowi strony). Wystarczy zmienić kilka ustawień i wrzucić skrypt PHP do katalogu głównego i gotowe. Administrator może także zezwolić na zmiany tytułów stron oraz meta-etykiet, lub też na zrobienie listy katalogów oraz plików, jakie należy ignorować. Przydatna opcja w wypadku istnienia stron, jakich nie powinno się udostępniać wszystkim klientom. Empower 2000 porusza się po katalogach i otwiera każdy plik typu tekstowego, jak na przykład HTML, PHP, ASP, CFM, XML, CGI, JSP, JHTML, WML.


Pobierz Empower 2000 (pobrań 7418)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 15 KB | Szczegóły o Empower 2000

e107
e107 to system znacząco różniący się budową i wyglądem od popularnych nuków. podobnie do innych ma budowe modularną co ułatwia rozbudowę systemu. DOstepnych jest wiele szat graficznych.


Pobierz e107 (pobrań 7822)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 1.52 MB | Szczegóły o e107

Drupal
Najnowsza wersja najszybszego i najlepiej indeksowanego przez wyszukiwarki CMS-u. Dodatkowo chcialbym poinformowac ze wlasnie rusza polska strona wsparcia dla Drupala, wszyscy chcacy wspopracowac w promocji Drupa w Polsce sa bardzo mile widziani. http://drupal.esystem.info/ :)


Pobierz Drupal (pobrań 7450)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 463 KB | Szczegóły o Drupal

DCP Portal 5.5
Bardzo rozbudowany, dość stary już system cms DCP Portal, warty polecenia dla duży, często aktualizowanych stron, nawet portali.


Pobierz DCP Portal 5.5 (pobrań 7431)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 1.13 MB | Szczegóły o DCP Portal 5.5

DCP - Portal
Kolejny system portalowy, wspiera wersje językowe, opiera się na ciekawym systemie tamplatów. Działanie zbliżony do PhpNuke czy PostNuke, brak polskiej wersji językowej.


Pobierz DCP - Portal (pobrań 9720)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 1.93 MB | Szczegóły o DCP - Portal

Cms Zaba
Skrypt cms`a który posiada: Administracja Oddzielna, Rotator Bannerow, Własne Forum, Logowanie, Rejestracja, Strony info dodaje sie je w administracji, Artykuły tez w administarcji sie dodaje, Katalog Stron, Ksiega Gości, Blokowanie Ip, Zamkniecie strony na czas aktualizacji, Dodawanie poprzez anonima artykułów,plików,newsów oczywiscie bedą aktywne dopiero po sprawdzeniu przez administatora, Poprawiony Newslleter i wiele innych...:)


Pobierz Cms Zaba (pobrań 7523)
Ocena: 5 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 362 KB | Szczegóły o Cms Zaba

Black Tie Project
Francuski projekt portalu opartego na PHP i bazie danych.


Pobierz Black Tie Project (pobrań 7432)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 106 KB | Szczegóły o Black Tie Project

AnyPortal
Mini system portalowy, pozwala na przeglądanie, upload i download plików oraz modyfikacje treści strony. Doskonale nadaje się do małych stron WWW.


Pobierz AnyPortal (pobrań 7431)
Ocena: 6 (Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10)
Rozmiar: 23 KB | Szczegóły o AnyPortal

Webmasterze! Sprawdź jak wygląda Twoja strona w nowym Internet Explorer 9!